![](https://inker.world/wp-content/uploads/2022/11/tinywow_INKER_05-INS-20.11.2022_8498010_81-768x1086.jpg)
Я був у Оленівці
Під час оборони Маріуполя Віталій допомагав цивільним виїхати з охопленого вогнем міста. Під час однієї з таких волонтерських поїздок його затримали ворожі солдати. Після допитів,
Під час оборони Маріуполя Віталій допомагав цивільним виїхати з охопленого вогнем міста. Під час однієї з таких волонтерських поїздок його затримали ворожі солдати. Після допитів,
16-річний Владислав – син високопосадовця. Через стрімкий наступ росіян він опиняється на окупованій території. Разом зі знайомими він намагається потрапити на вільну територію. На їхньому
Цей номер журналу присвячено історіям полонених українців. Однією з найстрашніших сторінок війни є полон, у якому нині перебуває багато українців. У полоні опиняються українці без