![](https://inker.world/wp-content/uploads/2022/10/INKER_04-Partizans-INS-07.10.2022-081-768x1086.jpg)
Василя – пенсіонера, колишнього десантника та ліквідатора Чорнобиля, війна застала на Харківщині разом з дружиною. Поки російська армія наступала на місто, Василь та його найкращий
Недалеке спокійне майбутнє після перемоги України. Діти вже можуть спокійно спати у своїх ліжечках і лише з історій дідуся вони знають казки про страшних орків
У 4-му випуску ми зібрали реальні та неймовірні історії звичайних українців, які чинили опір наступу російської армії власними силами: Дідусь, що ризикуючи життям боронив домівку